ONAFHANKELIJK DELFT, dè lokale partij van Delft: slecht slootonderhoud Koningin Emmalaan Delft





Het weekend werd ik door een bewoner gebeld van de Koningin Emmalaan.
Hij zei dat de sloot weer niet is gebaggerd en dat als zij kwamen, ze de drab dan op de kant lieten liggen. (Voedsel?)
Hop, gisteren op naar de K. Emmalaan en foto’s gemaakt.
Als je goed kijkt kun je zien dat de waterkant is afgekalfd. Er ligt een heleboel viezigheid in. Het grasveld is met een meter geslonken en aan de andere kant ook zeker zoiets. Dit betekent dat het water ‘breder’ geworden is.
Vissen zie je er niet zwemmen, zij zullen er wel zijn, maar je ziet hen niet.. Twee ganzen en wat meerkoeten, met derde leg kinderen, zwemmen rond. Dat die waterkantafscheiding niet meer met groen is zou ten goede komen van kikkers etc.
Jammer dat de sloot zo verwaarloosd is.
Er is een tegelplateau neergelegd bij het bruggetje, waarop valt te lezen dat dit natuurlijke oevers zijn. Handig geformuleerd, dan verstop je het onderhoud onder het mom van… Natuurlijke oevers, wil niet zeggen dat de rest van de sloot geen onderhoud behoeft.
Onze vragen komen eraan.
Onafhankelijk Delft
Fractievoorzitter
Jolanda Gaal

