Kerstmarkt en veiling voor het goede doel

Onafhankelijk Delft organiseerde op 20 december een Kerstmarkt en veiling voor het goede doel, namelijk uitbreiding van Kinderboerderij Tanthof, zodat daar ook met de Herfst en wintertijd, activiteiten kunnen worden gehouden.
Het is een groot succes geworden.

In het kader: vraag niet wat jouw stad voor jou kan doen maar wat kun jij voor jouw stad doen, organiseerden wij van Onafhankelijk Delft dit.
Het was echt heel veel werk maar wat hebben wij ervan genoten met zijn allen.
Het was enorm druk en kraamhuurders hebben een mooie omzet gedraaid. Vele mensen reageerden positief. Daarom vinden wij het leuk om ook volgend jaar de Kerstmarkt te organiseren met hieraan een goed doel verbonden. De veiling werd gehouden op een mooi podium, gemaakt door leden van kinderboerderij Tanthof en Remmelt heeft veel uit handen genomen. Carla van Tricht ons commissielid, heeft de hele opzet gerealiseerd. Petje af! Zij heeft onlangs haar man verloren, maar dit idee kwam uit haar koker en ondanks het verdriet, liet zij zich er niet onder krijgen. Zonder vrijwilligers kun je niet en daarom ook benoemen wij hen: Ineke de Beus en Jacqueline van der Hout. Mirjam Breedijk als Rudolph, het rendier met de rode neus, had de lachers op haar hand. Samen met haar man, John Breedijk, hielden zij een oog in het zeil en was Mirjam vliegende keep.
Willem en Astrid van Akkeren hielpen de Kerstman tot leven komen,zodat kinderen met de Kerstman op de foto konden, waarvoor dank!
Ook twee fantastische Dickens figuren hielden de Markt levendig. Dan de beste muziekman, Michael van Tricht, dank voor al de kerstliedjes.Tyler en Elise, dankjewel voor de lekkere broodjes zuurkool en worst.
Raadsleden Liedwei Timmermans en Jolanda Gaal zijn enorm dankbaar dat iedereen zo goed bezig was…De eigen kramen werden goed bezocht.

Dank Leo Quack, onze nachtburgemeester die ondanks zijn lelijke val, toch is gekomen. En natuurlijk Koos Bommele, de fotograaf van Delft. Veel dank aan het Koningshuys, Dirk voor de hulp met stroom en steun en toeverlaat, wat een fantastische ondernemer! Ook Jeffrey van het cafe HUUG aan de Markt die met alles klaarstond om te helpen. Altijd van de partij! En last but not least: Alexander Pechtold, onze burgemeester. Hij was onze veilingmeester en wat deed hij het goed!
Al met al een fantastische dag.
Dank dank dank ! ✨️🎄✨️
De Kerstvakantie is begonnen.
Wij wensen iedereen een heel fijn Ketstfeest en een goed Nieuwjaar.
Geniet van en met elkaar.
Samen Sterk!

Fractie Onafhankelijk Delft.
Mirjam Breedijk, Carla van Tricht, Gerrit van Ree, Liedewei Timmermans en Jolanda Gaal

✨️🎄✨️🎄✨️🎄✨️🎄✨️🎄✨️🎄✨️🎄✨️🎄✨️🎄✨️